We are such stuff as dreams are ma­de on ~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

We are such stuff as dreams are ma­de on ~


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Me and Vampire - Nova

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorWiadomość
Katie Sophie




Liczba postów : 87
Join date : 21/04/2015

Me and Vampire - Nova - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Me and Vampire - Nova   Me and Vampire - Nova - Page 7 EmptySro Maj 27, 2015 6:16 pm

-Słyszałem tylko, że uważasz się za pogromcę wampirów, bo... Ty nie żartujesz.... - pobladł chłopak.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin



Liczba postów : 4811
Join date : 25/06/2014

Me and Vampire - Nova - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Me and Vampire - Nova   Me and Vampire - Nova - Page 7 EmptySro Maj 27, 2015 6:19 pm

Strzeliłam facepalma.
- Ahaa wszystko przez ten kołek? - spytałam się tylko i staram się namierzyć dziewczynę.
Powrót do góry Go down
Katie Sophie




Liczba postów : 87
Join date : 21/04/2015

Me and Vampire - Nova - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Me and Vampire - Nova   Me and Vampire - Nova - Page 7 EmptySro Maj 27, 2015 6:49 pm

Chłopak pokiwał głową i w końcu razem pobiegliście na cmentarz. Trochę minęło nim namierzyliście kaplicę, do której drzwi były otwarte.
Gdy wbiegliście do środka zobaczyliście Jesse'a i Willow skulonych w kącie, a przed nimi stały dwa wampiry, kobieta i mężczyzna. Jesse trzymał się za szyję, widocznie został delikatnie ukąszony.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin



Liczba postów : 4811
Join date : 25/06/2014

Me and Vampire - Nova - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Me and Vampire - Nova   Me and Vampire - Nova - Page 7 EmptySro Maj 27, 2015 6:51 pm

Spojrzałam na tamtą dwójkę i warknęłam głucho, a u mnie ukazały sięjuż spore, wilcze kły.
- Witam naszych krwiopijców - mruknęłam, patrząc się na to co zrobią i sięgam do torby.
Powrót do góry Go down
Katie Sophie




Liczba postów : 87
Join date : 21/04/2015

Me and Vampire - Nova - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Me and Vampire - Nova   Me and Vampire - Nova - Page 7 EmptySro Maj 27, 2015 6:58 pm

-Coś Ty za jedna? - zapytała wampirzyca o jasnych włosach.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin



Liczba postów : 4811
Join date : 25/06/2014

Me and Vampire - Nova - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Me and Vampire - Nova   Me and Vampire - Nova - Page 7 EmptySro Maj 27, 2015 7:00 pm

- Ktoś, kto zajmuje się takimi jak wy - powiedziałam groźnie.
Po momencie na miejscu człowieka przed chwilą już stał masywny wilkołak. Ryknęłam gniewnie u rzuciłam się na nich, celując pazurami w szyje, by odrąbać od razu głowy.
Powrót do góry Go down
Katie Sophie




Liczba postów : 87
Join date : 21/04/2015

Me and Vampire - Nova - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Me and Vampire - Nova   Me and Vampire - Nova - Page 7 EmptySro Maj 27, 2015 7:12 pm

-Nadio, chodźmy.. - powiedział Xander nim się zamieniłaś, był widocznie przestraszony.
-Jeszcze nie... - odparł wampir.
-Może być i tak! - zawołała wampirzyca i odskoczyła w momencie, gdy Ty się zbliżyłaś.
Jednym ruchem łatwo załatwiłaś chłopaka-wampira.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin



Liczba postów : 4811
Join date : 25/06/2014

Me and Vampire - Nova - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Me and Vampire - Nova   Me and Vampire - Nova - Page 7 EmptySro Maj 27, 2015 7:13 pm

A więc facet załatwiony, została mi jeszcze kobita, w której stronę wystrzeliłam z kłami a w łapie trzymałam drewniany kołek, który chciałam wbić jej w serce jakby udało się jej ochronić przed moimi zębiskami.
Powrót do góry Go down
Katie Sophie




Liczba postów : 87
Join date : 21/04/2015

Me and Vampire - Nova - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Me and Vampire - Nova   Me and Vampire - Nova - Page 7 EmptySro Maj 27, 2015 7:24 pm

-Był młody i głupi - powiedziała kobieta i znowu odskoczyła. Była wyjątkowo szybka. - Byle niedaleko - dodała kobieta widząc jak Xander zaczął uciekać razem z Willow i Jessem.
-Kim jesteś? - zapytała ponownie kobieta, gdy zaczęła przegrywać w waszym pojedynku.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin



Liczba postów : 4811
Join date : 25/06/2014

Me and Vampire - Nova - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Me and Vampire - Nova   Me and Vampire - Nova - Page 7 EmptySro Maj 27, 2015 7:28 pm

- Podobno jestem pogromcą - warknęłam do niej, chcąc ją dopaść w swoje łapy i rozszarpać byle było mniej kolejnego wampira... gdy byłam w tej postaci... czułam się inaczej.
Powrót do góry Go down
Katie Sophie




Liczba postów : 87
Join date : 21/04/2015

Me and Vampire - Nova - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Me and Vampire - Nova   Me and Vampire - Nova - Page 7 EmptySro Maj 27, 2015 7:51 pm

W pewnym momencie ktoś chwycił Cię boleśnie od tyłu.
-Nieważne.. - usłyszałaś głęboki, męski głos.
Po chwili ktoś rzucił Tobą o ścianę, co odczułaś dość boleśnie i wróciłaś do pierwotnej postaci.
-Szef posłał Cię po ofiarę, a Ty zabawiasz się z dzieckiem - nowy wampir chwycił kobietę
-Ona zabiła Thomasa.. - zaczęła mówić kobieta. - Jest silna...
-Idź - odrzucił ją wampir. - Ja się z nią rozprawię.
Kobieta wybiegła z kaplicy za Twoimi przyjaciółmi.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin



Liczba postów : 4811
Join date : 25/06/2014

Me and Vampire - Nova - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Me and Vampire - Nova   Me and Vampire - Nova - Page 7 EmptySro Maj 27, 2015 7:53 pm

Spojrzałam tylko na swoją ludzką postać i potrząsnęłam głową.
- Cholera... Z kimś takim jeszcze nie walczyłam... - mruknęłam tylko i spojrzałam na wampira z którym miałam do czynienia.
Cóż nie zostaje nic innego jak zrobić użytek z krzyżyka i kołków... Tamta wampirzyca nie może ich dorwać, ale coś czuję ten nie pozwoli mi ot tak pójść.
Powrót do góry Go down
Katie Sophie




Liczba postów : 87
Join date : 21/04/2015

Me and Vampire - Nova - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Me and Vampire - Nova   Me and Vampire - Nova - Page 7 EmptySro Maj 27, 2015 8:26 pm

-Silna jesteś.. - powiedział mężczyzna, gdy zaczęłaś z nim walczyć, jednak szybko Ci oddał. - A ja silniejszy... Tracę czas... łudzisz się, że mnie powstrzymasz? - bez problemu zniszczył kołek ręką - Nie wiesz z czym masz do czynienia. Na podobieństwo robactwa rasa człowiecza rozpełzła się po ziemi, lecz gdy nadejdzie czas Żniw krew ludzka popłynie niczym wino... Pan kroczyć będzie pośród ludzi.. Pradawni znów zapanują nad światem. Urzeczywistni się piekło... - szepnął i rzucił Cię do otwartej trumny.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin



Liczba postów : 4811
Join date : 25/06/2014

Me and Vampire - Nova - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Me and Vampire - Nova   Me and Vampire - Nova - Page 7 EmptySro Maj 27, 2015 8:33 pm

- Myślisz, że tak łatwo wam będzie?! - krzyknęłam i jak wrzucił mnie do trumny to szybko zniej wyskakuję i dmuchnęłam mu ogniem w twarz.
Nie wolno zapominać, że posługuję się magią.
Nie mogę pozwolić mu się tak łatwo zabić czy coś...
Powrót do góry Go down
Katie Sophie




Liczba postów : 87
Join date : 21/04/2015

Me and Vampire - Nova - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Me and Vampire - Nova   Me and Vampire - Nova - Page 7 EmptyCzw Maj 28, 2015 5:04 am

Nim zdążyłaś wyjść trumny, wampir skoczył do Ciebie i mocno Cię powstrzymał.
-Amen - dodał złowieszczo
Powrót do góry Go down
Nova
Admin



Liczba postów : 4811
Join date : 25/06/2014

Me and Vampire - Nova - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Me and Vampire - Nova   Me and Vampire - Nova - Page 7 EmptyCzw Maj 28, 2015 6:11 am

- Nie dam się zabić przez żadnego krwiopijce! - ryknęłam wściekle i staram się go jakoś przynajmniej na chwilę odstraszyć kulą ognia, po czym wyciągam krzyżyk jako moją ostatnią deskę ratunku.
Powrót do góry Go down
Katie Sophie




Liczba postów : 87
Join date : 21/04/2015

Me and Vampire - Nova - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Me and Vampire - Nova   Me and Vampire - Nova - Page 7 EmptyPią Maj 29, 2015 8:59 am

Kiedy wampir zbliżył sie do krzyżyka uciekł niczym oparzony.. Zostałaś w krypcie zupełnie sama.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin



Liczba postów : 4811
Join date : 25/06/2014

Me and Vampire - Nova - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Me and Vampire - Nova   Me and Vampire - Nova - Page 7 EmptyPią Maj 29, 2015 8:31 pm

No więc ładnie... Po momencie jako wilkołak popędzilam za śladem tamtej wampirzycy by uratować tamte dzieciaki.
Powrót do góry Go down
Katie Sophie




Liczba postów : 87
Join date : 21/04/2015

Me and Vampire - Nova - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Me and Vampire - Nova   Me and Vampire - Nova - Page 7 EmptySob Maj 30, 2015 5:06 am

W ostatniej chwili uratowałaś Willow przed ukąszeniem kolejnego wampira - nadchodziło ich coraz więcej i więcej..
Zauważyłaś, że nieprzytomnego Xandera ciągnie dwójka wampirów w kierunku krypty.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin



Liczba postów : 4811
Join date : 25/06/2014

Me and Vampire - Nova - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Me and Vampire - Nova   Me and Vampire - Nova - Page 7 EmptySob Maj 30, 2015 6:56 am

Szybko dopadam do nich i używam krzyżyka.
- Trzymaj się blisko mnie bym mogła w razie czego cie obronić! - krzyknęłam do dziewczyny i rzucam się z kłami na wampiry, które ciągną Xandera.
Powrót do góry Go down
Katie Sophie




Liczba postów : 87
Join date : 21/04/2015

Me and Vampire - Nova - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Me and Vampire - Nova   Me and Vampire - Nova - Page 7 EmptySob Maj 30, 2015 7:12 am

Jeden z wampirów uciekł, lecz drugiego bardzo łatwo pozbawiłaś życia. Willow trzymała się ciągle blisko Ciebie.
-Xander! Nic Ci nie jest? - Willow od razu podeszła do Xandra, który szybko się ocknął.
-Dostałem czymś... - powiedział dość spokojnie chłopak. - Gdzie Jesse?
-Nie wiem... - odparła Willow - Otoczyli nas
-Porwała go wampirzyca... - dodał Xander.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin



Liczba postów : 4811
Join date : 25/06/2014

Me and Vampire - Nova - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Me and Vampire - Nova   Me and Vampire - Nova - Page 7 EmptySob Maj 30, 2015 9:37 am

Ja stoję przed nimi jako wilkołak i węszę, starając się znaleźć trop Jessiego.
- Cholera, ładne miejsce wolne od wampirów - warczę.
Powrót do góry Go down
Katie Sophie




Liczba postów : 87
Join date : 21/04/2015

Me and Vampire - Nova - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Me and Vampire - Nova   Me and Vampire - Nova - Page 7 EmptySob Maj 30, 2015 9:48 am

Niestety nigdzie Jessa nie było, a wampirów gromadziło się coraz więcej.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin



Liczba postów : 4811
Join date : 25/06/2014

Me and Vampire - Nova - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Me and Vampire - Nova   Me and Vampire - Nova - Page 7 EmptySob Maj 30, 2015 1:17 pm

- Musimy uciekać, nie damy rady go znaleźć - powiedziałam szybko do tamtych i staram się uciec i chronić tamtych dwóch.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Me and Vampire - Nova - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Me and Vampire - Nova   Me and Vampire - Nova - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Me and Vampire - Nova
Powrót do góry 
Strona 7 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Me and Vampire
» [Karta] Nova
» Avengers Nova?
» Wilko wilczo - Nova
» Nowa Nova-historia z innego świata

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
We are such stuff as dreams are ma­de on ~  :: Rozgrywka :: GM Katie Sophie-
Skocz do: