We are such stuff as dreams are ma­de on ~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

We are such stuff as dreams are ma­de on ~


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 15 ... 30  Next
AutorWiadomość
Saa




Liczba postów : 4747
Join date : 22/07/2014

Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny Empty
PisanieTemat: Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny   Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny EmptyWto Kwi 14, 2015 7:19 pm

Wyglądał jakby miał cie ugryźć, ale spojrzenie Saa sprawiło, że nie zrobił tego. Dał się dotknąć.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin



Liczba postów : 4811
Join date : 25/06/2014

Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny   Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny EmptyWto Kwi 14, 2015 7:21 pm

Pogładziłam go tylko po łbie.
- Widzisz? Nie ma mnie co gryźć - powiedziałam tylko do stwora dość łagodnie i cofnęłam wreszcie dłoń.
Powrót do góry Go down
Saa




Liczba postów : 4747
Join date : 22/07/2014

Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny   Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny EmptyWto Kwi 14, 2015 7:55 pm

Dał się pogłaskać i zamruczał gdy Saa zaczęła go drapać pod brodą. Jak kot.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin



Liczba postów : 4811
Join date : 25/06/2014

Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny   Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny EmptyWto Kwi 14, 2015 7:58 pm

- Coś jak mój smoczek- zaśmiałam się lekko. - Tylko on musi dopiero urosnąć - dodałam. - Ogólnie jak wyglądam w tej odsłonie? - spytałam dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Saa




Liczba postów : 4747
Join date : 22/07/2014

Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny   Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny EmptyCzw Kwi 16, 2015 4:12 pm

-Dosc ciekawie. Ładny ogonek. Powiedziała patrząc na niego.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin



Liczba postów : 4811
Join date : 25/06/2014

Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny   Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny EmptyCzw Kwi 16, 2015 4:26 pm

Zaśmiałam się lekko i machnęłam dumnie swoim ogonem. Gadam chwilkę z dziewczyną "o wszystkim i o niczym", opowiadam przy okazji sprawę z Randym.
Powrót do góry Go down
Saa




Liczba postów : 4747
Join date : 22/07/2014

Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny   Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny EmptyCzw Kwi 16, 2015 4:33 pm

-Nieciekawa sytuacja. Czemu nie mogę po prostu zabić wszystkich i go wynieść?
Powrót do góry Go down
Nova
Admin



Liczba postów : 4811
Join date : 25/06/2014

Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny   Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny EmptyCzw Kwi 16, 2015 4:35 pm

Przechyliłam głowę na bok.
- Bo oni tylko wykonują swoją pracę, poza tym mam z Acne plan by go w razie czego przenieść szybko do naszego świata - powiedziałam do dziewczyny i majtnęłam ogonem.
Po chwili rozkładam skrzydła.
- Polatamy? - spytałam, wznosząc się w górę.
Powrót do góry Go down
Saa




Liczba postów : 4747
Join date : 22/07/2014

Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny   Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny EmptyCzw Kwi 16, 2015 5:04 pm

-Też dobry plan. Wsiada na Chaosa. -Z chęcią. Powiedziała i czekała na sygnał.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin



Liczba postów : 4811
Join date : 25/06/2014

Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny   Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny EmptyCzw Kwi 16, 2015 5:05 pm

Po chwili razem z nią ruszyłam. Poleciał.am tym razem daleko od miasta, chcąc pooglądać okolice od góry...
Powrót do góry Go down
Saa




Liczba postów : 4747
Join date : 22/07/2014

Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny   Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny EmptyCzw Kwi 16, 2015 5:07 pm

-Pokochałam latać z nim. Powiedziała lecąc na nim. -Szkoda, że nie mam skrzydeł.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin



Liczba postów : 4811
Join date : 25/06/2014

Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny   Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny EmptyCzw Kwi 16, 2015 5:13 pm

- Cóż ale za to masz na kim latać - uśmiechnęłam się i bawiłam się obecnie w różne podniebne sztuczki.
Powrót do góry Go down
Saa




Liczba postów : 4747
Join date : 22/07/2014

Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny   Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny EmptyCzw Kwi 16, 2015 5:25 pm

-Fakt. Chaos zrobił beczkę i udał, że spadał, a potem ładnie wzbił się znowu w górę. Na koniec sztuczek ryknął.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin



Liczba postów : 4811
Join date : 25/06/2014

Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny   Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny EmptyPią Kwi 17, 2015 5:55 am

Zasmialam się na to.
- Ha, brawo! - powiedziałam z uśmiechem i ciągle się rozglądam.
Ciekawe w sumie jak idzie Phoenixowi...
Powrót do góry Go down
Saa




Liczba postów : 4747
Join date : 22/07/2014

Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny   Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny EmptyPią Kwi 17, 2015 8:17 am

W końcu Chaos chce odpocząć i ląduje na jakiejś łące w środku lasu.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin



Liczba postów : 4811
Join date : 25/06/2014

Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny   Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny EmptyPią Kwi 17, 2015 9:05 am

Usiadłam na gałęzi jakiegoś drzewa i postarałam się wybrać miejsce wystawione na słońce.
Powrót do góry Go down
Saa




Liczba postów : 4747
Join date : 22/07/2014

Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny   Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny EmptyPią Kwi 17, 2015 9:12 am

Znajdujesz jedną. Saa wyjmuje z torby kawał mięsa i daje swojemu pupilowi.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin



Liczba postów : 4811
Join date : 25/06/2014

Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny   Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny EmptyPią Kwi 17, 2015 9:20 am

Ja siedzę z rozłożonymi skrzydłami, korzystając z ciepła. Przyglądam się wszystkiemu.
Powrót do góry Go down
Saa




Liczba postów : 4747
Join date : 22/07/2014

Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny   Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny EmptyPią Kwi 17, 2015 9:21 am

Po chwili Saa opiera się o drzewo i słucha szumu wiatru.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin



Liczba postów : 4811
Join date : 25/06/2014

Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny   Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny EmptyPią Kwi 17, 2015 9:32 am

Jest bardzo przyjemnie.
- Ogólnie mam mały kłopot, Phoenix się domyśla, że nie jestem człowiekiem - westchnęłam.
Powrót do góry Go down
Saa




Liczba postów : 4747
Join date : 22/07/2014

Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny   Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny EmptyPią Kwi 17, 2015 9:43 am

-Serio? A widział cię w tej formie? Zapytała ciekawa. Ona już się nie ukrywa z uszami i barwą.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin



Liczba postów : 4811
Join date : 25/06/2014

Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny   Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny EmptyPią Kwi 17, 2015 9:52 am

- Tak, jak leciałam nad miastem, a wcześniej widział u mnie ogon - powiedziałam do niej tylko.
Powrót do góry Go down
Saa




Liczba postów : 4747
Join date : 22/07/2014

Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny   Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny EmptyPią Kwi 17, 2015 9:59 am

-No to ładnie wpadłaś. Może pokaże się na procesie by mną się zainteresował? Zaproponowała.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin



Liczba postów : 4811
Join date : 25/06/2014

Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny   Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny EmptyPią Kwi 17, 2015 12:47 pm

- Nie, poradzę sobie, najwyżej postaram się to z nim jakoś spokojnie wyjaśnić jakby dalej próbował się dowiedzieć - wzruszyłam ramionami i wzniosłam się w górę. - Ja będę wracać do siebie - powiedziałam i ruszyłam w kierunku akademika.
Powrót do góry Go down
Saa




Liczba postów : 4747
Join date : 22/07/2014

Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny   Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny EmptyNie Kwi 19, 2015 5:12 pm

-Dobra. To cześć. Powiedziała i dalej sobie odpoczywała pod drzewem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny Empty
PisanieTemat: Re: Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny   Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny
Powrót do góry 
Strona 1 z 30Idź do strony : 1, 2, 3 ... 15 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny
» Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny
» Gra Nadii czyli Uniwersytet Potworny
» Gra Nadii czyli demon we mnie
» Gra Blaze czyli jak dostac moc od tak sobie.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
We are such stuff as dreams are ma­de on ~  :: Rozgrywka :: GM Saa-
Skocz do: