We are such stuff as dreams are ma­de on ~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

We are such stuff as dreams are ma­de on ~


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Jak chcesz moja ~ New life with demon

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Abi




Liczba postów : 3
Join date : 15/03/2015

Jak chcesz moja ~  New life with demon Empty
PisanieTemat: Jak chcesz moja ~ New life with demon   Jak chcesz moja ~  New life with demon EmptyNie Mar 15, 2015 7:53 pm

Także nadszedł ten czas, ten dzień, który miał zmienić w pewnym sensie życie jakże młodej kobiety, a przynajmniej młodej ciałem. Dziś miał odbyć się ślub aranżowany na pewno nie na szybko i bez przepychu. Mimo całej okazałości wydarzenia, jedna osoba nie wydawała się być nim zachwycona.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin



Liczba postów : 4811
Join date : 25/06/2014

Jak chcesz moja ~  New life with demon Empty
PisanieTemat: Re: Jak chcesz moja ~ New life with demon   Jak chcesz moja ~  New life with demon EmptyNie Mar 15, 2015 8:00 pm

Westchnęłam ciężko, stojąc w domu przy oknie. Ściskałam brzeg parapetu, patrząc się w ogródek za szybą.
- No dobra...  - westchnęłam, ruszając na korytarz.
Moi rodzice już pewnie czekają. Jestem w paskudnym nastroju.
Powrót do góry Go down
Abi




Liczba postów : 3
Join date : 15/03/2015

Jak chcesz moja ~  New life with demon Empty
PisanieTemat: Re: Jak chcesz moja ~ New life with demon   Jak chcesz moja ~  New life with demon EmptyCzw Mar 19, 2015 3:18 pm

Z korytarza i dworu dobiegają stłumione rozmowy osób zaproszonych. Atmosfera wydawaje się rozluźniona, a zarazem jest w niej pewne napięcie niecierpliwości, bądź niepewności. Korytarz jest dość długi i nie ma nikogo, w pobliżu 10 metrów.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin



Liczba postów : 4811
Join date : 25/06/2014

Jak chcesz moja ~  New life with demon Empty
PisanieTemat: Re: Jak chcesz moja ~ New life with demon   Jak chcesz moja ~  New life with demon EmptyCzw Mar 19, 2015 3:20 pm

Przełknęłam ślinę i wychodzę na zewnątrz, w stronę z której słyszę głosy i rozmowy. Cóż przynajmniej zorientuję się z kim takim będę miała do czynienia, a swojego przyszłego męża na oczy nie widziałam. jedynie więc mogę polegać na tym co słyszałam.
Powrót do góry Go down
Abi




Liczba postów : 3
Join date : 15/03/2015

Jak chcesz moja ~  New life with demon Empty
PisanieTemat: Re: Jak chcesz moja ~ New life with demon   Jak chcesz moja ~  New life with demon EmptySro Mar 25, 2015 5:21 pm

W tle słychać coraz głośniejsze rozmowy. Kilka osób plotkuje na boku szepcząc konspiracyjnie, nie zauważając osób przechodzących obok. Panuje atmosfera pełna niecierpliwości w oczekiwaniu na główne atrakcje dnia.
Powrót do góry Go down
Nova
Admin



Liczba postów : 4811
Join date : 25/06/2014

Jak chcesz moja ~  New life with demon Empty
PisanieTemat: Re: Jak chcesz moja ~ New life with demon   Jak chcesz moja ~  New life with demon EmptySro Mar 25, 2015 5:30 pm

Westchnęłam jedynie i idę dalej, rozglądając się wokół i nie mając pojęcia co zrobić. Jestem już praktycznie gotowa, jedynie co to boję się jak cholera tego co mnie czeka...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jak chcesz moja ~  New life with demon Empty
PisanieTemat: Re: Jak chcesz moja ~ New life with demon   Jak chcesz moja ~  New life with demon Empty

Powrót do góry Go down
 
Jak chcesz moja ~ New life with demon
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gra Nadii czyli demon we mnie
» Adrian Black - New life, new chance

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
We are such stuff as dreams are ma­de on ~  :: Rozgrywka :: Archive :: MG Abi-
Skocz do: